Virtuálna prehliadka - Penzión Fantázia Poprad   facebook   telefon+421 911 610 127
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Všeobecné podmienky

Ceny sú rovnaké pre domácich aj zahraničných klientov. V cenách je zahrnutá miestna daň za ubytovanie
a DPH. Všetky objednané služby musia byť vyplatené vopred.

Rozdelenie sezóny

Bežná sezóna:    Celý rok okrem hlavnej sezóny a top sezóny
Hlavná sezóna: 28.06.14 - 13.09.14, Veľká noc
Top sezóna: 23.12.14 - 05.01.15

Zrušenie pobytu

v prípade zrušenia objednaného pobytu ste povinný zaplatiť stornovacie poplatky, ktoré sú platné odo dňa doručenia zrušenia pobytu, ak nie je dohodnuté inak. Tieto stornovacie poplatky máme právo odčítať od zaplatenej ceny.

Stornovacie poplatky

Bežná sezóna

Ak klient zruší alebo zmení rezerváciu do 3 dní pred nástupom na pobyt, nebude sa mu účtovať žiadny storno poplatok. Ak klient zruší alebo zmení rezerváciu neskôr, bude sa mu účtovať storno poplatok vo výške 100 % z ceny za prvú noc. Ak sa klient do penziónu nedostaví, bude sa mu účtovať storno poplatok vo výške 100 % z ceny celkovej rezervácie.

Hlavná sezóna

Ak klient zruší alebo zmení rezerváciu do 7 dní pred nástupom na pobyt, nebude sa mu účtovať žiadny storno poplatok. Ak klient zruší alebo zmení rezerváciu neskôr, bude sa mu účtovať storno poplatok vo výške 50 % z ceny celkovej rezervácie. Ak sa klient do penziónu nedostaví, bude sa mu účtovať storno poplatok vo výške 100 % z ceny celkovej rezervácie.

Top sezóna

V deň rezervácie sa bude klientovi účtovať záloha vo výške 50% z celkovej ceny rezervácie. Rezervácia bude potvrdená až po prijatí zálohy. Ak klient zruší alebo zmení rezerváciu viac ako 30 dní pred nástupom na pobyt, nebude sa vám účtovať žiadny storno poplatok. Ak klient zruší alebo zmení rezerváciu 7 - 30 dní pred nástupom na pobyt, bude sa mu účtovať storno poplatok vo výške 50% z celkovej ceny rezervácie. Ak klient zruší alebo zmení rezerváciu menej ako 7 dní pred nástupom, alebo sa do penziónu nedostaví, bude sa účtovať storno poplatok vo výške 100% z celkovej ceny rezervácie.

Objednávka pobytu sa uskutočňuje písomne alebo telefonicky a je spätne potvrdená ubytovacím zariadením.

 

Ubytovanie domácich zvierat je povolené s platným očkovacím preukazom. Osoba, ktorá doprevádza zviera, zodpovedá za všetky škody spôsobené zvieraťom na majetku penziónu. Ubytovanie s domácim zvieraťom musí byť vopred odsúhlasené prevádzkovateľom penziónu.

 

Nástup hostí v deň príchodu: od 14:00, odubytovanie v deň odchodu: do 10:00,
ak klient bez dohody nedodrží stanovený čas odchodu, má penzión nárok účtovať poplatok za oneskorený odchod.

 

Kontakt

Penzión Fantázia
1. Mája 26
058 01 Poprad
Slovensko

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Rezervácie: +421 911 610 127

Región Vysoké Tatry

Suzanne, New Zealand  

This pension was fantastic, so roomy and everything we needed. Highly recommend Fantazia and Poprad and the High Tatras.

Naďa, Nitra  

Dobrá cena, veľké izby, blizkosť Aquacity, pri centre mesta a železničnej stanice, dobrý pomer ceny a kvality.

Michal, Debica  

Stosunek bardzo dobra jakość/cena. Lokalizacja blisko rynku. 2 minuty samochodem od AquaCity. Cicha okolica, łatwy i przyjazny system rezerwacji oraz opłaty. Wszystko na plus - duży pozytyw. Polecam.

Návrat hore - Go to top